Ucz się ze mną

 

Jeśli chcesz podnosić ze mną swój poziom angielskiego, zapraszam na zajęcia online. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów na ten temat.

 

MOJE ZAJĘCIA – CO PROPONUJĘ?

 

Moja oferta to lekcje języka ogólnego lub biznesowego (również przygotowanie do egzaminów) dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponieważ z powodu koronawirusa pracuję teraz wyłącznie w domu, na chwilę obecną możliwe są jedynie zajęcia online. Lekcje trwają 60 minut i mogą się odbywać raz lub kilka razy w tygodniu. Cena zajęć indywidualnych to 100zł, w przypadku grup cena zależna jest od liczby osób.

 

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ ZE MNĄ?

 

Gdybym miał wymienić cztery kluczowe dla mnie elementy procesu nauczania, byłyby to:

 

MOTYWACJA  –  Jest nieodzowna, aby osiągać jakiekolwiek sukcesy edukacyjne, dlatego staram się, abyś nawet na moment nie tracił z oczu celu naszych wspólnych wysiłków. Z doświadczenia wiem, że motywacja uczniów często z czasem słabnie, więc przykładam szczególną uwagę do tego, by tak się nie stało w naszym przypadku.

EMPATIA    –    Dobry nauczyciel to taki, który potrafi wczuć się w sposób myślenia ucznia, zrozumieć skąd wynikają jego trudności  i pomóc mu je przezwyciężyć. Moje podejście opiera się właśnie na takim pełnym uwagi uczestnictwu w procesie przyswajania przez Ciebie wiedzy, dzięki czemu mam nad nim całkowitą kontrolę.

SATYSFAKCJA  –  Aby odczuwać przyjemność z nauki, trzeba widzieć, że włożony przez nas wysiłek ma sens. Dlatego przykładam dużą wagę do ciągłego uświadamiania Ci poczynionych już postępów i zdobytych nowych umiejętności. Świadomość tego, jak daleką drogę udało nam się razem przejść, to wspaniały zastrzyk pozytywnej energii.

SKUTECZNOŚĆ – Ten element wydaje się najbardziej oczywisty, bo przecież zarówno Tobie, jak i mnie chodzi o to, by w ostatecznym rozrachunku Twój poziom językowy był wyższy niż na początku. Przez wiele lat mojej lektorskiej kariery wypracowałem metody i sposoby pracy, które – pod warunkiem odpowiedniego zaangażowania z Twojej strony – gwarantują efektywną naukę. Dlatego możesz być pewien, że czas spędzony na lekcjach ze mną nie będzie zmarnowany.

 

Tutaj możesz zapoznać się z informacjami na temat mojej edukacji i doświadczenia w nauczaniu, a poniżej znajdziesz kilka opinii moich uczniów:

 

Bardzo polecam lekcje angielskiego z Hubertem. Są zawsze bardzo ciekawe, prowadzone w miłej atmosferze, a przede wszystkim są skuteczne. Hubert potrafi świetnie przekazać wiedzę i zmotywować do nauki. Jego system pracy pozwala robić regularne postępy i odczuwać przyjemność i satysfakcję z osiąganych wyników.

Edyta Łękowska

 

Pan Hubert potrafi przekazywać wiedzę w przyjemny i skuteczny sposób. Zajęcia z nim pomogły mi zdecydowanie podnieść swój poziom językowy, co bardzo pomaga mi w życiu prywatnym i zawodowym. Podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy, dzięki czemu żadna minuta zajęć z nim nie jest zmarnowana. Naprawdę polecam.

Dariusz Malacki, it Business Consulting Group

 

Myślę, że mój przypadek jest najlepszym dowodem na skuteczność Huberta jako lektora. Kiedy zaczynaliśmy wspólne lekcje dwa lata temu, byłem na poziomie A2. Niedawno zdawałem egzamin TOEIC i miałem wynik na poziomie B2. Kiedyś dukałem mówiąc po angielsku, teraz bez problemu dogaduję się ze znajomymi z zagranicy i z klientami w pracy. Gorąco polecam!

Damian Sitek

 

Zajęcia z panem Hubertem dały mi bardzo dużo. Jest on lektorem, który stawia sobie i uczniowi wysokie wymagania, a jednocześnie sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Dzięki jego ogromnej wiedzy i talentowi do jej przekazywania ucząc się z nim możemy być pewni, że będziemy robić systematyczne postępy.

Ewa Kołodziejska, TMF Poland

 

Hubert jest najlepszym lektorem, z jakim się uczyłam (a było ich wielu). Prowadzi zajęcia z dużym luzem i humorem, co sprawia, że nauka z nim jest przyjemnością. Dzięki jego podejściu do nauki słówek mój zasób słownictwa jest teraz nieporównywalnie większy niż jeszcze kilka lat temu.

Ewelina Rowicka

 

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE LEKCJE?

 

Pierwszym etapem naszych spotkań jest ustalenie celu, który wspólnie chcemy osiągnąć. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na płynności wypowiedzi, chciałbyś rozbudować swój zasób słownictwa biznesowego lub na przykład poprawić swoją wymowę, postaram się tak sprofilować nasze zajęcia, żeby skutecznie zrealizować to zamierzenie.

 

Niezależnie od profilu kursu istnieje kilka cech wspólnych, które charakteryzują moje lekcje. Oto one:

 

  • mówimy tylko po angielsku – Jest to konieczne, by interakcja w tym języku stała się dla Ciebie czymś naturalnym, dlatego ta zasada to dla mnie absolutna podstawa. Czasami (na prośbę ucznia) mogę się zgodzić na wyjaśnienie jakiejś zawiłości językowej po polsku, ale są to wyjątkowe sytuacje.
  • wracamy do przerobionego materiału – Każdą kolejną lekcję zaczynamy od krótkiego przypomnienia sobie tego, czego nauczyliśmy na poprzednich zajęciach. Dzięki temu zyskujemy pewność, że rzeczywiście przyswoiłeś sobie nową wiedzę.
  • poprawiamy błędy – Reaguję za każdym razem, kiedy słyszę, że coś jest nie tak z Twoją wypowiedzią. Dzięki temu nie wyrabiasz sobie błędnych nawyków, a po jakimś czasie sam będziesz w stanie je wychwycić i poprawić.
  • używamy narzędzi wspomagających naukę – Moim ulubionym jest Quizlet, aplikacja i strona, na której można powtarzać nowe słownictwo. Wygląda to tak, że w czasie zajęć zapisuję w programie nowe słówka, dzięki czemu masz do nich bezpośredni dostęp od razu po zakończeniu zajęć. Szczególnie dobrze sprawdza się aplikacja telefoniczna, bo możesz korzystać z niej zawsze kiedy masz chwilkę wolnego czasu.
  • monitorujemy postępy – Co jakiś czas wspólnie zastanawiamy się nad dotychczasowym przebiegiem kursu i obieramy strategię dalszej nauki. W ten sposób nigdy nie tracimy z oczu celu, który obraliśmy na początku naszej wspólnej drogi.

CZEGO OCZEKUJĘ OD CIEBIE?

 

Przede wszystkim – poważnego podejścia do tematu. Z doświadczenia wiem, że lekcje języka obcego są często dla uczących się swoistym “alibi” – sam fakt uczestniczenia w kursie wystarczy, by móc sobie powiedzieć, że “pracuje się nad angielskim” i mieć czyste sumienie w tej kwestii. Niestety takie podejście rzadko przynosi pozytywne rezultaty.

 

Swoje zajęcia konstruuję w taki sposób, by umożliwić Ci jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu, który mamy i chciałbym, żebyś Ty również podchodził tak do naszych spotkań. Jednocześnie na każdym etapie naszej nauki będę zachęcał Cię do dodatkowej pracy poza lekcjami – odrabianie prac domowych, powtarzanie słówek, słuchanie, oglądanie i czytanie materiałów w języku angielskim. Jeśli chcesz uczyć się ze mną, musisz być więc gotowy na ten dodatkowy wysiłek, bo tylko wtedy całe przedsięwzięcie ma sens.

 

Ponieważ w pracy nad językiem bardzo istotna jest regularność, niestety nie mogę również zaakceptować sytuacji, kiedy uczeń uczestniczy w zajęciach “w kratkę”. Odwołania są możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach i nie mogą stać się regułą. Decydując się na moje zajęcia, musisz być więc przygotowany na systematyczność.

 

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem nauki ze mną, napisz do mnie na adres hubert@hubertenglish.blog lub poprzez poniższy formularz: