Pogotowie językowe

zhen-hu-340739-unsplash

 

Jest to propozycja dla osób, które potrzebują szybkiej, doraźnej pomocy językowej – krótkiego tłumaczenia, pomocy przy pisaniu maila, pracy domowej, wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia językowego, wsparcia w rozmowie z obcokrajowcem lub innego rodzaju usługi, w której moja wiedza językowa mogłaby okazać się przydatna.

 

W takiej sytuacji zapraszam Cię do wypełnienia poniższego formularza. Mogę zagwarantować szybką odpowiedź (w większości przypadków prześlę ją w ciągu godziny lub dwóch, a jeśli tylko będzie to możliwe, odpiszę od razu). Po zapoznaniu się ze szczegółami zadania napiszę, czy jestem w stanie się go podjąć i, jeśli tak, jaki będzie termin i koszt jego wykonania.

 

Jeśli zdecydujesz się na powierzenie mi realizacji Twojego zlecenia, możesz liczyć na jego profesjonalne i terminowe wykonanie. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, tłumaczeniu ustnym, a także w tłumaczeniu, redagowaniu i korekcie tekstów, więc żadnej tego typu pracy się nie boję. 🙂 Aby dowiedzieć się więcej na temat mojej edukacji i doświadczenia, przejdź do sekcji O mnie.